środa, 21 września 2011

Sprzęt (5)Logitech G510 - to klawiatura stworzona z myślą o graczach, choć nie tylko; nareszcie bez problemu będę grał i pisał z użyciem m. in. podświetlanych klawiszy.


A oto specyfikacja Logitech G510:

Wyświetlacz LCD GamePanel™

Informacja zapewni Ci kontrolę, nie tylko w grze. Wyświetlacz prezentuje statystyki gry, informacje systemowe, dane komunikacji VoIP i inne w czasie rzeczywistym.


Podświetlenie z możliwością dostosowania kolorów

Podświetlenie klawiszy można spersonalizować w celu dopasowania klawiatury do komputera i akcesoriów do gier. Dzięki tej funkcji można łatwo znaleźć klawisze nawet w ciemnościach.


Zintegrowane audio USB

Słuchawki i mikrofon mają osobne gniazda i przyciski wyciszania. Dzięki temu dowolny analogowy zestaw słuchawkowy wyposażony we wtyczki 3,5 mm może być używany jako urządzenie audio USB zapewniające cyfrową łączność bez zakłóceń.


18 programowalnych klawiszy G

Do każdego klawisza można przypisać trzy makra na klawisz. Dzięki temu możesz skonfigurować nawet 54 niepowtarzalne funkcje w grze, w tym pojedyncze naciśnięcia klawiszy, złożone makra i zawiłe skrypty LUA. Makra można również tworzyć w trakcie gry.


Łączność full-speed USB

Odświeżanie stanu klawiszy przebiega z częstotliwością 500 Hz (co dwie milisekundy), czyli cztery razy szybciej niż w innych klawiaturach dla graczy. Zapewnia to skuteczność wymaganą wtedy, gdy liczy się każda milisekunda.


Kombinacje klawiszy

Jednocześnie możesz nacisnąć pięć dowolnych klawiszy, a wszystkie zostaną rozpoznane. Dzięki temu możesz robić więcej naraz.


Tryb gry/pulpitu

Klawisze Windows i menu kontekstowego możesz łatwo wyłączyć, aby uniknąć przypadkowych zakłóceń gry.


Natychmiastowy dostęp do multimediów

Wygodne przyciski sterowania zapewniają błyskawiczny dostęp do opcji sterowania głośnością i odtwarzania multimediów.


Prosty układ klawiszy

Klawiatura o znanym układzie zawiera klawisze o pełnej wysokości oraz standardowo rozmieszczone klawisze Enter, sześć klawiszy z PageUp/PageDown i klawisze strzałek.