Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kopiec Kościuszki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kopiec Kościuszki. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 18 lipca 2023
piątek, 27 września 2013
Inne (25)
Kiedyś nie zamieściłem tych zdjęć, a teraz mogę, ponieważ ta sama dróżka ciągnąca się od kopca Kościuszki aż prawie do okolic Lasu Wolskiego nie wygląda już tak samo :)
Powyższe zdjęcia zostały wykonane jeszcze aparatem na film kliszowy, pochodzą z lat 2002 do 2003, niestety nie pamiętam dokładnie dat.
Obecnie ta sama dróżka porośnięta i zaniedbana jest od wielu ostatnich lat, że aż strach tamtędy przechodzić w ciągu dnia a co dopiero wieczorem, no i nie ma już takich rozległych krajobrazów; widoki zasłaniają dookoła wyrosłe samosiejki krzaków i drzew a wszystko w cieniu, gdzieniegdzie tylko miejscami przebija słońce.
A wszystko to przez pseudo ekologów i władze miasta; niech się urzędasy przejdą tam w ciągu dnia i zasiądą na jednej z wielu ławeczek w mroku drzew, krzaków i wszechobecnego cienia...
Zdjęcia z 2002 - 2003 r.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)
_resize.jpg)