Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2004 - 2014. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2004 - 2014. Pokaż wszystkie posty

piątek, 22 sierpnia 2014

2004 - 2014 czyli 10 lat wypraw Krąg Twierdzy Kraków (3)


2014 rok przynosi ze sobą 10 - lecie istnienia wypraw Krąg Twierdzy Kraków

22 sierpnia 2004 r. odbyła się 1 wyprawa KTK (KTK czyli skrót od Krąg Twierdzy Kraków).

22 sierpnia 2014 r. obchodzimy więc 10 - lecie.

Nasze wyprawy forteczne po obiektach Twierdzy Kraków to nie tylko widzenie z bliska fortyfikacji Twierdzy Kraków ale też odpoczynek w pięknych krajobrazach (choć oczywiście nie wszędzie były i są) gdzie położono fortyfikacje ...

Wszystkim naszym przyjaciołom dotychczasowych wypraw KTK życzę zwykłej pomyślności i zapraszam już teraz na 41 wyprawę KTK w marcu 2015 r.

poniedziałek, 21 lipca 2014

2004 - 2014 czyli 10 lat wypraw Krąg Twierdzy Kraków (2)








2014 rok przynosi ze sobą 10 - lecie istnienia wypraw Krąg Twierdzy Kraków

22 sierpnia 2004 r. odbyła się 1 wyprawa KTK (KTK czyli skrót od Krąg Twierdzy Kraków).

22 sierpnia 2014 r. obchodzić będziemy więc 10 - lecie.

Nasze wyprawy forteczne po obiektach Twierdzy Kraków to nie tylko widzenie z bliska fortyfikacji Twierdzy Kraków ale też odpoczynek w pięknych krajobrazach (choć oczywiście nie wszędzie były i są) gdzie położono fortyfikacje ...

Przez te lata wyprawy KTK odbywały się w każdych warunkach pogodowych; śnieg i mróz, deszcz i ulewy, ciepło i upał....

(wkrótce kolejne materiały...)

sobota, 21 czerwca 2014

2004 - 2014 czyli 10 lat wypraw Krąg Twierdzy Kraków (1)

2014 rok przynosi ze sobą 10 - lecie istnienia wypraw Krąg Twierdzy Kraków

22 sierpnia 2004 r. odbyła się 1 wyprawa KTK (KTK czyli skrót od Krąg Twierdzy Kraków).

22 sierpnia 2014 r. obchodzić będziemy więc 10 - lecie.

Nasze wyprawy forteczne po obiektach Twierdzy Kraków to nie tylko widzenie z bliska fortyfikacji Twierdzy Kraków ale też odpoczynek w pięknych krajobrazach (choć oczywiście nie wszędzie były i są) gdzie położono fortyfikacje ...

Przez wyprawy KTK przewinęło się przez te lata sporo różnych osób; jedni zaufali temu projektowi a inni skorzystali by dostać się tylko w pewne miejsca...

(wkrótce kolejne materiały...)

sobota, 14 czerwca 2014

2004 - 2014 czyli 10 lat forum.fortyck.pl (3)

Dokładnie 10 lat temu czyli 14 czerwca 2004 r. z mojej inicjatywy powstała podstrona forum.fortyck.pl

Dziś tj. 14 czerwca 2014 r. forum obchodzi 10 - lecie istnienia...

Z okazji 10 - lecia życzę Wszystkim byłym, obecnym i przyszłym Użytkownikom takiego szczęścia jaki ja osiągnąłem.

Założyciel i właściciel
Adam Kurelewicz

czwartek, 15 maja 2014

2004 - 2014 czyli 10 lat forum.fortyck.pl (2)

2014 rok przynosi ze sobą 10 - lecie istnienia serwisu forum.fortyck.pl

14 czerwca 2004 r. została powołana przeze mnie nowa podstrona: forum dyskusyjne o fortyfikacjach Twierdzy Kraków i nie tylko (znaczy się nie tylko tematyka o Twierdzy Kraków)

14 czerwca 2014 r. obchodzić będziemy więc 10 - lecie.

Forum z 2004 r, oparte było na skrypcie phpBB by Przemo, z czasem zmieniałem na coraz nowszą wersję tegoż skryptu, jednak okazało się, że skrypt ten jest bardzo uciążliwy i niebezpieczny dla serwerów i przedewszystkim dla użytkowników forum, od wielu lat robiłem wszystko by go wreszcie zmienić na inny lepszy, nowoczesny...

Stało się to możliwe w 2010 r., ale o tym w kolejnej części...

Na początku 2010 r. zapadła decyzja o przejściu z dotychczasowego darmowego skryptu forum na skrypt licencyjny (płatny) i który jest w światowej czołówce najczęściej używanych skryptów for.

Jest bardzo nowoczesny i intuicyjny w obsłudze, zarówno przez użytkowników jak i administratora i moderatora forum.

Od 2010 r. wiele się zmieniło w tamtej wersji skryptu (doczekał się kilku nowych wersji) a my aktualizujemy je sukcesywnie do tych najnowszych.

Od kilku tygodni, posiadamy najnowszą wersję skryptu IP. Board

Zatem do 10 - lecia naszego fortecznego forum w dniu 14 czerwca 2014 r., już teraz gorąco zapraszam!

czwartek, 9 stycznia 2014

2004 - 2014 czyli 10 lat forum.fortyck.pl (1)

2014 rok przynosi ze sobą 10 - lecie istnienia serwisu forum.fortyck.pl

14 czerwca 2004 r. została powołana przeze mnie nowa podstrona: forum dyskusyjne o fortyfikacjach Twierdzy Kraków i nie tylko (znaczy się nie tylko tematyka o Twierdzy Kraków)

14 czerwca 2014 r. obchodzić będziemy więc 10 - lecie.

Forum z 2004 r, oparte było na skrypcie phpBB by Przemo, z czasem zmieniałem na coraz nowszą wersję tegoż skryptu, jednak okazało się, że skrypt ten jest bardzo uciążliwy i niebezpieczny dla serwerów i przedewszystkim dla użytkowników forum, od wielu lat robiłem wszystko by go wreszcie zmienić na inny lepszy, nowoczesny...

Stało się to możliwe w 2010 r., ale o tym w kolejnej części...

(wkrótce kolejne materiały...)